KONST / Litografier / Färglitografi 8761170
nr 876 1170
Otte Sköld
(1894-1958), Sverige
Färglitografi , Otte Sköld (1894-1958), sign med färgkrita, Sommarmotiv med båt, bladets mått: 65 x 84, löst blad, ej numrerad
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:46:35
15/2 19:08:20
17 feb
Otte Sköld
Läs mer om Otte Sköld